• شرکت ایران ارتباط
قیمت دوربین مدار بسته
قیمت دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مدار بسته

آیا امنیت از هر چیزی با اهمیت تر است؟

آیا میتوان امنیت صدرصد مکانی یا امنیت جانی فردی را تضمین کرد؟

اینها سوالاتی است که شاید ذهن هر کسی را درگیر کند. و بخواهد واقعا به یک جواب صدرصد برسد. دنیای امروزی با توجه به پیشرفتهای که داشته توانسته تا حدود زیادی جواب این سوالات را بدهد.

بله گاهی حتی میتوان گفت با به وجود آمدن تکنولوژی دوربین مدار بسته تا حدودی افراد از امنیت زیادی برخوردار هستند. اما همانطور که میدانید بهایی مالی که برای امنیت افراد داده میشود هر چند اگر نسبتاً زیاد باشد اما شاید به چشم نیایید. چرا که زندگی کردن افراد همراه با امنیت و آرامش اولین و لازمترین گزینه برای بقا انسانیت است.
قیمت انواع دوربین های مدار بسته

همانطور که در مطالب قبلی اشاره شده دوربین های مدار بسته با برندهای مختلفی در دنیا و جود دارد که بسته به تکنولوژی و کیفیت تصویر متفاوت طراحی شده اند. همچنین با پیشرفت صنعت این مدلها به سرعت در حال تغییر هستند. اما درباره قیمت انواع دوربین مدار بسته میتوان گفت در ایران چند برند جهانی بسیار شناخته شده است که اکثر افراد با این عنوانها تا حدودی آشنا هستند. چرا که بسیار با کیفیت و جهانی هستند. این برندها مانند پاناسونیک و یا بوش میتواند بازار ایران را قبضه کند. اما قیمت این دوربین ها بر اساس امکانات و کیفیت به مدلهای مختلفی تقسیم میشوند.

شرکت همراه صهبا به عنوان نمایندگی مرجع این دو برند و چند برند دیگر در ایران شناخته شده است. که شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت صهبا قسمت محصولات، اطلاعات کلی و جزئی این برند ها را مشاهده کنید.
بهترین برند دوربین مداربسته در ایران

همانطور که در پاراگراف قبل اشاره کردیم چند برند در ایران جایگاه خوبی را از خود بر جایی نهاده اند. یکی از این مارکها، پاناسونیک می‌باشد. تکنولولژی روز دنیا را میتوان در این برند و مدلهای آن دید. برند پاناسونیک با داشتن لنزهای بسیار قوی و حرفه ای که در کیفیت تصویر بسیار مهم است حرف اول را میزند. همچنین با داشتن تکنولوژی برتر پردازش توانسته سرعت عمل خاصی را به وجود بیاورد. وجود سنسورهای بسیار حرفه ای و حساس از مزیتهای حرفه ای بودن این برند میباشد. همچنین از جدید ترین تکنوولوژی یعنی 4k برای انتقال تصویر استفاده میکند .
مقاله های ما
دریافت قیمت